HUZUR ORGANİZASYON

Dini Sünnet Kınası Organizasyonu

-0 530 441 67 62-

İSLAMİ SÜNNET KINASI ORGANİZASYONU

Dini Sünnet Kınası Düğünlerinde İster Tek Çocuk İçin İster İki Çocuk İçin Sünnet Tahtlarımız Mevcuttur, Programda Mehter Takımı Sayısını Ve Semazen Sayısını Sizin İsteğinize Göre Ayarlayabiliyoruz..
  • İlahi Grubumuz Maksimum Üç Kişiden Oluşmakta Bu İsteğe Göre Arttırılabilir Azaltılabilir, İslami Sünnet Kınası Organizasyonunda İsteğe Göre Yapay Pasta Sağlanır, Gerçek Pasta Kesilerek Davetlilerinize Servis Edilir ..
  • Özel Pasta Müziği Veya İlahilerle Fon Müzikleriyle Pasta Kesimi Yapılır, Çeşitli Fon Müzikleriyle Fondan Sevdiğiniz İlahilerle Sürekli Fon Müziği Verilir, Sünnet Kınası Organizasyonunda Özel Bir Karoğrafi İle Giriş Konfeti Volkan Gösterisiyle Yapılır ..
  • Daha Önceden Hazırlanmış Sünnet Çocugumuzun Resim Görüntüleri Sinevizyon Gösterisi Olarak Sunulur, Sunucumuz Tarafından Proğram Baştan Sona Sunulur, Sünneti Seniyye’ye Uygun Olarak Program Başlarken Ve Bitiminde Kuran-ı Kerim Tilaveti Yapılır Mevlüt Okunur …
Huzur Organizasyon Olarak Biriçik Yavrunuzun En Mutlu Gününde Özenle Hazırlanmış Bir Dini Sünnet Kınası Organizasyonu İle Unutulmaz Hayatta Bir Kere Yaşanacak Tekrarı Olmayan Bir Anda Buluşuyoruz Sizlerle.. Herşeyiyle Özenle Hazırlanan Sünnet Kınası Organizasyonu Paketleri İçerik Olarak Kına Organizasyonu İçin A’dan Z’ye Yeterli Olan Bir İçerikle Sunuluyor Sizlere ..

Yeniçeri Askerlerinin Sırtında Taht Üzerinde Mehter Marşıyla Konfeti Volkan Gösterileriyle Görkemli Muhteşem Bir Giriş Yapıyoruz …

İSLAMİ SÜNNET KINASI ORGANİZASYONU PROGRAM İÇERİĞİ